Barbie styl

Jak na Barbie makeup aneb malujeme si obličej

27. září 2011 v 20:48 | Beduínky
Ne všem nám příroda nadělali, jako nám, beduinkám, a tak je potřeba trochu tomu pomoct. Tady máte skromný návod na základní makeup pro denní nošení.

1. Začneme s dobře vyčistěnou pletí. Naneseme denní krém (lehký, hydrataní, napšíklad s SPF) a oční krém a počkáme, až se vsákne (stopy po mastnějším očním krému můžeme odsát kosmetickým kapesníčkem).
2. Naneseme bázi pod makeup a bázi pod oční stíny.
3. Rovnoměrně naneseme makeup, můžeme použít houbičku pro snazší nanášení.
4. Použíjeme korektor na zakrytí malých nedokonalostí a krůhů pod očima. Naneseme tvářenku a samozřejmě i růž, to správné barbie nesmí chybět. Na lícní kosti, do nosoretní rýhy, vnitřích koutků očí a pod obočí naneseme rozjasňovač. Vše zafixujeme pudrem.
5. Přesuneme se na oči. Začneme tím, že si mezi řesa (pozor, ne pod nebo nad ale mezi jednotlivé trsy) namalujeme černou tužkou linku, šasy budou působit bohatším dojmem. Poté na pohyblivé víčko namalujeme libovolný oční stín (doporučujeme růžový!) a pokračujeme černou linkou na horním víčku. Vnitřní linku uděláme bílou tužkou, aby se nám rozevřely očka. Poté naneseme řasenku, vytvoříme jednu vrstvu, necháme zaschnout a pokračujeme s další/mi.
6. Rty obtáhneme konturovací tužkou v buďto v barvě priřozené barvy našich rtů, nebo v barvě daného odstínu rtěnky aby se nám rtěnka nevpíjela do drobných vrásek kolem rtů a lépe držela tvar. Malé M vrchního rtu obtáhneme lehce bílou tužkou, rty budou působit plastičtěji a plnějším dojmem. Aplikujeme rtěnku - nejlépe štětečkem - vezmeme kosmetický kapesníček, obtiskneme a naneseme ještě jednu vrstvu. Na vrch nesmí chybět lesk. Nanášíme ho také nejlépe štětečkem a větší množství aplikujeme do středu rtů pro efekt plných rtů.
9. Obličej je hotový! Teď můžete mezi lidi.

Jak okouzlit kluky?

21. srpna 2009 v 11:54 | Beduínky
rikate si ze vam to nejde? tak si prectete tyhle vety a budete v tom primo mistr !!!
vite lidi my dve PuPíczeK...ANDY=*S.R.O. a mArtuLíkduDlik=*s.r.o. sme v tom primo mistryne sveta takze poslouchejte nase rady my sme tady queens !!! tak bacha joo =*?
1. krok: poradne musite kroutit zadeckem ... jen at to vidi klidne mu muzete prdnout do ksichtu a uvidite ze bude v tranzu a bude z toho paf mozna aji omdli
3. krok: bezte na rande s nakym jinym klukem nekam kam de on jen at si pekne zarlii a zavidi a pak mu reknete ze to byl omyl ....
2. krok: u ho mate asi v hrsti ale furt by nevadil malynkaty krucek ke stesti ! ... dejte mu darecek o den pozdeji nez sou jeho narozky uvidite ze ho to prekvapi ale nic draheho at vi ze na nem setrite a ze vas jeste nema v hrsti!
Takze holkyy !!! do toho a nestydte se pak sem jeste neco pridame jeste naky dalsi rady od mistryn!!

Jak být Barbie?

9. srpna 2009 v 17:35 | Beduínky

Jak být správnou barbie?

V první řadě mají vyznavačky tohoto speciálního stylu jasno v tom, co je dnes na módním poli "in". I když mají teorii opravdu zmáklou, často tráví dlouhý čas před svým šatníkem a řeší, co si obléct nebo čím model doplnit. S hlavou plnou starostí prohrabávají trendy pásky, růžové náramky, náušnice či sponky do vlasů.

Barbie Styl

9. srpna 2009 v 17:35 | Beduínky
bb
Jsi blonďatá? Jsi křehká uvnitř i navenek? Máš smysl pro odvážné modely a barvy? Jestli jsi na všechny tři odpovědi řekla ANO, pak právě tvoje osoba je určena k tzv. Barbie stylu. Že nevíš, co to je? Vzpomeň si na dětská léta, kdy jsi česala panence Barbie dlouhé vlasy a vybírala jí nádherné šaty. Moc se to od této představy neliší až na to, že krásné oblečení budeš nosit na svém těle.
 
 

Reklama